Güncel Siyaset

ARZU KARAALİOĞLU YENİDEN GÜVEN TAZELEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Sancaktepe İlçe 6’ıncı Olağan Kongresinde güven tazeleyen Başkan arzu Karaalioğlu, “Ben Sancaktepe’deki hiçbir ülkücünün hakkını kimseye yedirmeyeceğim” dedi.

ARZU KARAALİOĞLU YENİDEN GÜVEN TAZELEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Sancaktepe İlçe 6’ıncı Olağan Kongresi bugün gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan kongrede gündem maddeleri içerisinde yer alan faaliyet raporu ve mali rapor delegelerin oylarıyla kabul edildi. Kurultayda tek aday olarak çıkan MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Arzu Karaalioğlu delegelerin oyları ile yeniden güven tazeleyerek, başkanlık koltuğuna oturdu.

Kongreye katılan delegelerin oylarıyla yeni döneme başlayan Başkan Karaalioğlu, yaptığı konuşmasında milli birlik ve beraberlik mesajı verdi.

“HİÇBİR ÜLKÜCÜNÜN HAKKINI YEDİRTMEYECEĞİM!”

Başkan Karaalioğlu konuşmasında, “Sizleri Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dayın Devlet Bahçeli beyefendinin saygı ve hürmetleriyle selamlıyorum. 2019’da göreve geldik. Bugün itibarıyla yıl olmuş 2023 ve bu kardeşiniz tekrar karşınızda. Sancaktepe’deki yöneticilerimiz, yol arkadaşlarımı,z mahalle başkanlarımız, olmazsa olmazımız kadın kollarımız ile ciddi mücadeleler verdik.

Yine tekrar arz ettiğim gibi karşınızdayım. Ben var olduğum sürece azmimiz, sürekliliğimiz, istikrarımız ve ilk günkü gibi heyecanımız tamdır. Birçok faaliyetlerde bulunduk. Sancaktepe’de birçok mahallede yüreklere dokunduk. vazgeçmedik, azmettik. 2023’teki genel seçimleri bitirdik. Şimdi yerel seçimlerde ise yine liderimiz doğrultusunda Cumhur ittifakına bağlılığımız tamdır ve tekrar Cumhur ittifakı kazanacaktır. Ben Sancaktepe’deki bütün ülkücülerin yanındayım. Ben Sancaktepe’deki hiçbir ülkücünün hakkını kimseye yedirmeyeceğime sizlerin karşısında söz veriyorum.” ifadelerini kullandı.

“2023’TE TÜM DÜNYAYA DEMOKRASİ DERSİ VERDİK”

Programda konuşan Cumhur İttifakı Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü ise şöyle dedi:

“Kıymetli kardeşlerim, yeni bir seçimi süreci geçirdik. Sancaktepe’de çok güzel bir sonuç aldık. Ak Partilisiyle Milliyetçi Hareket Partisiyle ve Cumhur İttifakımızın diğer paydaşlarıyla birlikte çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el, dokunmadığımız gönül kalmadı. Bizim derdimiz milletimiz, bizim derdimiz kutsal davamız. Hani 1400 yıl önceden gelen o davamız; sancağımız, bayrağımız, ezanımız,- ve bu ülkemizin taşı toprağı olan cennet vatanımız. O yüzden Sancaktepe’den yayılan bu kardeşlik hikayesini Türkiye’ye yaymaya devam edeceğiz. Bu dava için ter döken, kalbinde bu davanın yükünü hisseden, omuzlarında bu davanın ağırlığını taşıyan bütün kardeşlerime gönülden teşekkür ediyorum.

Arzu hanım başkanlığında, riyasetiyle bu güzel davaya emek veren kardeşlerimin her birinin gözlerinden öpüyorum. Çok müthiş bir iş yaptınız, 2023 öyle bir önemli tarihti ki tüm dünyaya hep birlikte demokrasi dersi verdik. Ben çalışmalarımızın devamlı ve daim olmasını Cenab-ı Rabbimden diliyorum.”

Öte yandan MHP Sancaktepe İlçe Teşkilatının yeni yönetim kurulunda Hasan Bayram, Hakan Şahinoğlu, Tuncay Bal Mehmet Arslan, Erkan Altınışık, Cevdet Karabudak, Muhammet Güleryüz, Ömer İlhan, Asker Erol Arduç, Necmiye Akpınar, Makbule Arputçu, Rahmi Tüfekçi, Bekir Sarımehmet, Serkan Sakal, Yalçın Akbaş, Serdar Han, Şeyma Tuğçe Aygün, Oktay Yalçınkaya, Fatih Kaya, Mehmet Fırat, Suat Ünlü, Fatih Turhan, Bülent Kars, İsa Bektaş, Oğuzhan Güler, Ferhat Göksu, Bilal Şahin, Sibel Atlas, Rafet avcı, Enver Sağlam, Burhan Polat, Murat Özden, Tülay Ateş, Hüseyin Çelik, Mehmet Hansız, Sezer Kısa, Nurettin Yeşil, Mustafa Peker, Sultan Bilgin, Oğuzhan Kaptan, Mehmet Pekin, Murat Camcı, Yasin Uslu, İbrahim Ünlü yer aldı.

 

                    

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL