Güncel Sultanbeyli

Başarılı İş İnsanı Orhan Timur İftar Sofrası Kurdu

Sultanbeyli’nin başarılı iş insanı Orhan Timur, iftar programı düzenledi.

Başarılı İş İnsanı Orhan Timur İftar Sofrası Kurdu

Sultanbeyli’de sürdürdüğü faaliyetlerle örnek olan ve Milliyetçi Hareket Partisi’nden İstanbul 1. Bölge 28. Dönem Milletvekili Aday Adayı olan başarılı iş insanı Orhan Timur, düzenlediği iftar programında vatandaşlarla bir araya geldi. Programa katılanlar arasında MHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Abdullah Çınar, MHP 28. Dönem İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Fikri Ay, partililer, iş insanları, STK Temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş yer aldı. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan iftar programı ezanın okunması ile birlikte dualar eşliğinde tutulan oruçlar açıldı.

İftarın ardından programda konuşan hayırsever iş insanı Orhan Timur, “Biz bu yola davamız ve milletimiz için çıktık. Önce ülkem ve milletim diyorum. Bu sebeple üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazır olduğumuzu da belirtmek isteriz. Milliyetçi Hareket Partisi’nde listeye girme şerefinde Sultanbeyli’nin emektarı aynı zamanda akrabamız kıymetli müdürüm nail olmuştur. Kendisine çıkmış olduğu bu yolda başarılar diler, Timur Kardeşler olarak her zaman arkasında olduğunu ifade etmek isteriz.” dedi.

“TİMUR AİLESİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Programda söz alan Başkan Çınar ise şöyle dedi:

“Böylesine güzel bir iftar sofrasında bizleri bir araya getiren  Milletvekili Adayımız Orhan Timur beye ve Timur ailesine çok teşekkürler ediyorum. Cenabı Allah birliğimizi, dirliğimizi, daim eylesin, inşallah. İki tane kıymetli hemşehrimiz, tabi, Sultanbeyli’de olunca hepimiz birbirimizin hemşehrisiyiz. Ortak paydamız Sultanbeyli. Sultanbeyli’de iki tane ülküdaşımız, dava arkadaşımız adayımızdı. Genel merkezimizin sayın genel başkanımızın iradesiyle Fikri ay abimiz listemizde yer bulmuştur. İnşallah tabi, önümüzde de bir seçim var. Bir oy Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, bir oy da Milliyetçi Hareket Parti’mize diyoruz.”

Öte yandan listede yer alan ilçenin emektarı Fikri Ay ise programda emeği geçenlere teşekkür ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL