Güncel Sultanbeyli

Başkan Timur’dan Teşekkür Mesajı

ŞEGAFED Sultanbeyli İlçe başkanı Yasin Timur, Ali Kınık konserine katılım sağlayanlar için bir teşekkür mesajı yayımladı.

16 Temmuz Pazar günü Sultanbeyli kent meydanında Ali Kınık, Şehit Yakınları Gaziler ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Federasyonu (ŞEGAFED) öncülüğünde halkla bir araya geldi. 15 Temmuz anısına düzenlenen konserde milli duygular yaşanılırken, aynı zamanda şehit yakınları, gaziler ve korunmaya muhtaç çocuklarda vatandaşla buluştu.  Diğer illerden de katılımın olduğu konserdeki yoğun kalabalık dikkatlerden kaçmazken, gösterilen ilgiden dolayı ŞEGAFED Sultanbeyli İlçe Başkanı Yasin Timur, bir teşekkür mesajı yayımladı.

Başkan Timur emeği geçenlere ve katılım sağlayanlara teşekkür ederek, şu ifadelere yer verdi:

“Şehit Yakınları Gaziler ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Federasyonu (ŞEGAFED) Sultanbeyli İlçe Başkanlığı olarak 15 Temmuz’un yıl dönümünde sevilen sanatçı Ali Kınık’ı Sultanbeyli halkı ile buluşturduk.

Başta bu özel günde bizleri yalnız bırakmayarak Sultanbeyli kent meydanını tıka basa dolduran vatandaşlarımıza, gazilerimize, şehit yakınlarımıza, Sultanbeyli Belediye Başkanımız Hüseyin Keskin’e, Emniyet Müdürümüz Uğur Kurak nezdinde bütün emniyet teşkilatımıza, partilerimizin ilçe başkanlarına, STK Başkanlarımıza, muhtarlarımıza, kanaat önderlerimize ve adını buradan sayamadığım mülki amirlerimize yönetimim adına canı gönülden teşekkür ederim.

Şehit yakınlarımız ve gazilerimiz için bugüne kadar hep en iyisini yapmaya gayret ettik, bundan sonra da gayretimiz devam edecek. Bu vesile ile yeni bir program hazırlığı içerinde olduğumuzun müjdesini de buradan vermek istiyorum. Tekraren 15 Temmuz anısına düzenlediğimiz organizasyonumuza katılan herkesten Allah razı olsun.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL