Güncel İstanbul

Başkan Yener’den Depremzedelere Mesaj

Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (UİGAD) Genel Başkanı Cesim Yener, Düzce Depremi’nin ardından geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Başkan Yener’den Depremzedelere Mesaj

Düzce’de 5,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Birçok ilde hissedilen Gölyaka merkezli deprem sonrası en büyüğü 4,3 olan 123 artçı sarsıntı kaydedildi. Uzmanlar hasarlı binalara girilmemesi gerektiğini belirtiyor. Bundan dolayı bir mesajı yayımlayan UİGAD Genel Başkanı Cesim Yener, depremzedelere geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

“TEMENNİMİZ CAN KAYBI OLMAMASIDIR”

6.81 kilometre derinlikte meydana gelen deprem, İstanbul, Bolu, Sakarya, Ankara, Kocaeli, Kütahya, Bilecik, Bursa, ve İzmir’e kadar bir çok ilde hissedilen depremle ilgili Başkan Yener şu ifadeleri kullandı:

“Geçmiş Olsun Türkiye!

Düzce merkezli, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere birçok ilimizi de etkileyen ve depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Deprem nedeniyle Düzce’de 37, Zonguldak’ta 6, Bursa’da 4, İstanbul, Sakarya ve Bolu’da 1 kişi olmak üzere yaralanan 50 vatandaşımıza da acil şifalar diliyorum. Bu depremde tek temennimiz, hiçbir can kaybının yaşanmamış olmasıdır.

Rabbim, ülkemizi tüm afetlerden esirgesin.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL