Güncel İstanbul

Başkan Yıldırım Mahallelilerle 5 Çayında Buluşuyor

“Başkanla 5 Çayı” buluşmasının bu haftaki son durağı Şerifali Mahallesi oldu.

Başkan Yıldırım Mahallelilerle 5 Çayında Buluşuyor

“Başkanla 5 Çayı” buluşması bu kez de Şerifali Mahallesi’ndeki Sarı Gelin Sokak Yeni Parkı’nda yapıldı. Mahalle sakinlerinin temizlik, geri dönüşüm, sokak hayvanları, istihdam, park ve okul gibi talep ve önerilerini dinleyen Başkan Yıldırım, ilgili birimlere yönlendirmede bulunarak, gerekli çalışmaların yapılması talimatını verdi.  Belediye yöneticileri de başkanın talimatları doğrultusunda vatandaşlarla görüşerek hızlı bir şekilde talep ve önerilerle alakalı gerekli işlemleri başlattı.

Başkan Yıldırım, vatandaşların ilgi gösterdiği programda belediyenin ilçe genelinde ve Şerifali Mahallesi’nde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi vererek, katılımlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür etti. Buluşmaya AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu da katıldı.

Çay ve simit eşliğinde yapılan “Başkanla 5 Çayı” buluşmasında çocuklar da unutulmadı. Parka kurulan stantlarda çocuklara ikramlar yapılarak, daha keyifli vakit geçirmeleri için etkinlikler düzenlendi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL