Turkiye - Süper Lig
Kasımpaşa
20:00
EMS Yapı Sivasspor
Turkiye - 1. Lig
Ümraniyespor
20:00
Altay
Kulüp Hazırlık Maçları
11:30 : 173'
173'
13:00 1 : 1 66'
66'
13:30
15:00
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
14:00 : 23'
23'
İspanya - LaLiga
23:00
Almanya - Bundesliga
22:30
Fransa - Ligue 1
23:00
İtalya - Serie A
22:45
Hollanda - Eredivisie
22:00
Belçika - Pro Lig
22:45
Portekiz - Liga Portugal
23:15
Rusya - Premier Lig
19:00
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
17:00
17:00
20:00
Kupa Libertadores
01:00 0 : 1 MS
MS
03:30 0 : 0 MS
MS
CAF Şampiyonlar Ligi
19:00
19:00
CONCACAF Şampiyonlar Ligi
04:15 3 : 0 MS
MS
Recopa Sudamericana
03:30 2 : 0 MS
MS
Türkiye (Diğer) - U19 Elit A
12:00 3 : 2 MS
MS
12:00 0 : 2 MS
MS
12:00 2 : 4 MS
MS
İngiltere - Championship
23:00
İspanya - LaLiga 2
22:30
Almanya - 2. Bundesliga
20:30
20:30
Almanya - 3. Lig
21:00
Fransa - Ulusal
17:00
21:30
ER
21:30
21:30
21:30
İtalya - Bahar Şampiyonası
16:30
İtalya - Serie C, Grup A
22:45
22:45
22:45
22:45
22:45
İtalya - Serie C, Grup B
22:45
22:45
Hollanda - Eerste Divisie
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
Belçika - Challenger Pro Lig
22:00
22:00
Belçika - Nationale 1
21:30
Belçika - Süper Lig,Kadınlar
22:00
22:30
Belçika - U21 Pro Ligi
21:30
21:30
ER
22:00
22:30
İskoçya - Şampiyona
22:45
Almanya - Bayernliga Kuzey
21:00
21:00
21:00
Almanya - Bölgesel Ligi Bavaria
21:00
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
21:00
Almanya - Bremen-Liga
22:00
Almanya - Oberliga Hamburg
21:30
Almanya - Oberliga Niederrhein
21:30
Almanya - Oberliga NOFV Kuzey
21:30
Arjantin - Copa de la Liga
01:00 1 : 3 MS
MS
03:15 1 : 3 MS
MS
03:15 2 : 0 MS
MS
Arjantin - Primera Nacional
23:00
Arnavutluk - Kategoria Superiore
15:30
15:30
19:00
Avustralya - A-League, Kadınlar
08:30 4 : 2 MS
MS
Avustralya - A-Ligi
11:45 2 : 0 90'
90'
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
12:00
12:00 2 : 3 MS
MS
Avustralya - NPL, Victoria
12:30 : 113'
113'
12:30
12:30 : 113'
113'
Avustralya - NPL,Victoria
11:30 3 : 0 MS
MS
11:45 1 : 1 MS
MS
12:30 : 113'
113'
Avustralya - Queensland NPL
13:30 : 53'
53'
13:30 : 53'
53'
13:30 : 53'
53'
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
13:30 : 53'
53'
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
13:00
Avusturya - 2. Liga
20:10
20:10
20:10
22:00
Avusturya - Bölgesel Ligi Doğu
21:00
21:30
21:30
21:30
21:30
21:30
Avusturya - Bölgesel Ligi Merkez
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
Azerbaycan - Premier Lig
18:00
BAE - Arap Körfez Ligi
16:35
16:35
19:15
Brezilya - Amazonense
03:00 0 : 0 MS
MS
Brezilya - Cearense
01:00 2 : 0 MS
MS
02:00 2 : 1 MS
MS
Brezilya - Cearense, Serie B
21:30
Brezilya - Copa do Brasil
02:00
ER
03:30 0 : 0 MS
MS
Brezilya - Copa Verde
02:30 3 : 3 P: 4 - 5
MS
Brezilya - Maranhense
02:15 0 : 1 MS
MS
Brezilya - Paraibano
02:15 1 : 0 MS
MS
22:00
Brezilya - Sul-Mato-Grossense
02:00 3 : 4 MS
MS
Bulgaristan - Parva Liga
18:30
Burundi - Ligue A
14:00 : 23'
23'
16:00
16:00
Cebelitarık - Ulusal Lig
23:00
Çekya - CFL
20:00
Çekya - FNL
20:00
Cezayir - Lig 1
18:00
Cezayir - Ligue 2
17:00
ER
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
Çin - Çin Süper Ligi
13:00 3 : 0 59'
59'
14:35
15:00
Danimarka - 1.Lig
20:30
21:00
Danimarka - Süperlig
21:00
Endonezya - Liga 1
11:00 0 : 1 MS
MS
15:00
Estonya - Premium Liiga
20:00
Etiyopya - Premier Lig
16:00
19:00
Fas - Botola Pro D1
20:00
22:00
Finlandiya - Lig Kupası
18:00
Galler - Cymru Premier
22:45
22:45
Galler - Cymru Şampiyonası Güney
22:30
Gana - Premier Lig
21:00
Güney Afrika - Premiership
20:30
Güney Afrika - Şampiyona
16:30
20:30
Gürcistan - Erovnuli Liga
20:00
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
Hırvatístan - Druga NL
17:00
17:00
Hırvatístan - Prva NL
16:50
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
00:00 2 : 0 MS
MS
02:00 2 : 1 MS
MS
04:00 2 : 0 MS
MS
İngiltere - Premier Lig 2
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
İngiltere - Premier Lig Kupası
17:30
İngiltere - Professional Development Ligi
16:00
16:00
17:00
22:00
İrlanda - Birinci Lig
22:45
22:45
22:45
22:45
22:45
İrlanda - Premier Lig
22:45
22:45
22:45
22:45
23:00
İspanya - Tercera Federacion, Grup 11
14:00 : 23'
23'
14:00
18:30
19:00
İsrail - Alef Ligi
12:00
13:00 : 83'
83'
13:20
13:35
13:40
13:45
14:00
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:00
15:15
İsrail - Ulusal Lig
16:00
16:00
16:00
16:00
İsviçre - Challange Ligi
21:30
22:15
İzlanda - League Cup A, Kadınlar
22:00
İzlanda - Lig Kupası A
21:15
21:30
Japonya - J.Ligi
13:00 2 : 3 57'
57'
13:00 0 : 1 62'
62'
Katar - Stars League
18:00
ER
18:00
18:00
20:00
ER
20:00
ER
20:00
Kazakistan - Premier Lig
12:30 2 : 0 MS
MS
15:00
15:00
Kıbrıs Rum Kesimi - 2.Lig
20:00
Kolombiya - Primera A, Apertura
02:20
ER
03:45 1 : 0 MS
MS
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
08:00 1 : 0 MS
MS
10:30 1 : 1 MS
MS
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
08:00 1 : 2 MS
MS
08:00 2 : 0 MS
MS
Kosova - Birinci Lig
15:00
15:00
Kuveyt - Premier Lig
18:15
Kuzey İrlanda - JJB Sports İrlanda Kupası
22:45
Kuzey İrlanda - Şampiyonası
22:45
ER
Litvanya - A Lyga
20:00
Lübnan - Premiyer Lig
16:45
Lüksemburg - Promotion d'Honneur
22:00
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
04:05 0 : 2 MS
MS
06:05 0 : 1 MS
MS
Meksika - Liga Premier Serie A
18:00
Meksika - Liga Premier Serie B
21:00
Meksika - U23 Liga MX
18:00
18:00
19:00
Mısır - 2. Division A
16:30
16:30
16:30
16:30
20:00
Mısır - Premier Lig
17:00
20:00
Özbekistan - PFL
16:30
17:15
Peru - Premier Lig
23:00
Polonya - CLJ
14:00
Polonya - Ekstraklasa
20:00
22:30
Polonya - I Liga
19:45
Polonya - I Ligi
20:00
22:30
Polonya - III Liga, Grup 2
15:30
17:00
Romanya - Liga 1
21:00
Romanya - Liga 2
18:00
Ruanda - Rwanda Premier Ligi
16:00
19:00
Sırbistan - Prva Liga
15:00
Sırbistan - Superliga
16:00
20:30
Slovakya - 2. Liga
19:00
21:00
Slovakya - 3. Liga, Batı
18:00
Slovenya - 2nd Liga
18:30
Slovenya - PrvaLiga
19:30
Suriye - Premier Lig
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
Ukrayna - Premier Lig
19:00
Ukrayna - U19
13:00
13:00
14:00
14:30
Ürdün - Jordan Ligi
17:00
Uruguay - Premier Lig
23:00
Venezuela - Premier Lig
23:00
Vietnam - V Lig 2
11:00 1 : 1 MS
MS
13:00

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL