Güncel Siyaset Sultanbeyli

İyi Parti Sultanbeyli’de 3. Kongresini Gerçekleştirdi

İYİ Parti Sultanbeyli İlçe Başkanlığı 3. Olağan Kongresi’nde, Başkan Özkan Öztürk güven tazeledi.

İyi Parti Sultanbeyli’de 3. Kongresini Gerçekleştirdi

İYİ Parti Sultanbeyli İlçe Teşkilatı’nın üçüncü Genel Kurulu , Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Düzenlenen olağan kongrede divan üyelerinin yeri almasının ardından, saygı duruşunda bulunulduktan sonra İstiklal Marşı okundu.

Tek adayın olduğu kongrede İlçe Başkanı Özkan Öztürk 194 oyun tamamını alarak yeniden güven tazeledi.

Öte yandan kongrede yaptığı konuşmasında Başkan Öztürk partililere seslenerek şöyle dedi:

“Siyasi partilerimizin ilçe başkanlarını, STK temsilcilerimiz, muhtarlarımız, iş insanları, değerli basınımız, emniyet teşkilatımız, uzaktan ve yakından gelen kıymetli misafirlerimiz, hepinizi saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.

3. Olağan Kongremize hepiniz hoşgeldiniz. Şeref verdiniz. Konuşmama başlamadan önce geçtiğimiz günlerde Taksim’de yaşanan bombalı saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet diliyorum.

Aziz milletimizin başı sağ olsun. Değerli arkadaşlar. Öncelikle ilk kongrede konuşmamızda vermiş olduğumuz sözler ile konuşmama başlamak istiyorum.
Ne demiştik, asla koltuk işgal etmeyecek, Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener’in önderliğinde sürekli vatandaşlarımızla iç içe olarak, parti politikalarımızı anlatacak, ilçe binamızı daha makul bir alana taşıyacak, üyelerimizi artıracak ve partimizin bütün organlarını çalışır vaziyete getireceğiz. Durmayacağız, asla ama asla yorulmayacağız.

Bu söylemediklerimizin tamamının üzerine koyarak, yerine getirmiş olmanın mutluluğunu da hep birlikte yaşıyoruz.

Değerli dava arkadaşlarım, ilçe başkanlığı görevim süresince faaliyet raporunda da okunduğu gibi koltuk işgal etmeye hiç vaktimiz olmadı. Yaptıklarımız ise yapacaklarımızın teminatı olacaktır.

“ÜLKEMİZİN UÇURUMDAN SÜRÜKLENMESİNE İZİN VERMEYECEĞİZ”

Değerli arkadaşlar daha yeni başlıyoruz. Yapacak çok ama çok işimiz var. Cennet vatanımızın tek adam rejimi ile yönetilirken, 5 müteahhite verilen ballı ihalelere, liyakatsız kadroların iş başına gelmesiyle ülkemizin uçurumdan aşşağıya sürüklenmesine asla müsade edemeyiz.

Ayrıca bu seçimin önemini özellikle vurgulamam gerekir ki, inançla mücadele etmediğimiz takdirde bir daha asla bu ucube sistemi konuşamayacağımız dönemden geçeceğiz.

“ÖNEMLİ BİR SİYASİ HAREKETİN TEMSİLCİSİYİZ”

Partimiz kurulduğu günden bu hüne atılan iftiralar, hakaretler ve ticari kayıplarımızı umursamadan bütün özveri ve inanöla doğru bildiğimiz yoldan asla dönmedik. Dönmeyeceğiz. Çünkü bizler Türk siyasi tarihine altın harfler ile yazılacak çok önemli bir siyasi hareketin temsilcileriyiz.

Çünkü bizler, ülkemizde demokrasinin ve insan haklarının, adaletin, liyakatin yok olmaması adına bu harekette yer aldık. Milletimizin de bizden beklediği budur.

“İSTANBUL SOKAKLARI ORTA DOĞU KASABASI HALİNE DÖNMEYE BAŞLADI”

İstanbul başta olmak üzere, ülkemizin birçok yerinde yabancı uyruklu çete ve mafyalar türemiştir. Artık sokaklarımızda güvenle yürüyemez hale geldiğimizin farkında mısınız? Yine aynı şekilde, bu sığınmacılara kendi vatandaşlarımızın sahip olmadığı imkanlar sunulmuştur. Ne yazık ki İstanbul sokakları, küçük bir orta doğu kasabası haline dönmeye başlamıştır.

Saygıdeğer hanımefendiler ve beyfendiler. İyilerin iktidarında bunların hepsi son bulacaktır. Bunun için öncelikle iktidara gelmemiz gerekmektedir. 2023 yılında yapılacak seçimler öncesinde çok çalışmamız gerekiyor.

Sizlerinde desteği ile bu seçimlerde Sultanbeyli ilçesi başta olmak üzere tüm ülkede iyilerin oylarını yükseltmek için çalmadım kapı, dokunmadık vatandaşımızı bırakmayacağız. “

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL