Güncel Sultanbeyli

İYİ Parti Sultanbeyli’de üye kayıt standı açtı

İYİ Parti Sultanbeyli İlçe Başkanlığı tarafından ilçe meydanında üyelik standı açıldı.

İYİ Parti Sultanbeyli’de üye kayıt standı açtı

İYİ Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Özkan Öztürk ve yönetimi hem vatandaşlarımızın nabzını tutmak hem de yapılan icraatları anlatmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçenin en yoğun olduğu alanda stand kuran İYİ Parti ilçe yönetimi vatandaşların problemlerini bire bir dinleme ve ilgili mercilere aktarma imkanına erişirken, diğer yandan da yeni üye kayıt çalışmalarında da bulundu.

PARTİ YÖNETİMİNDEN ZİYARET

Parti üyeleri ise oluşturulan üye kayıt standına destek vermek için yerini alırken, parti yönetiminden de ziyaretler sürüyor.

Yaklaşık 3 bin üye kaydı yapıldığını da belirten İYİ Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Özkan Öztürk, “Doğa Ve Çevre Politikaları Başkan Yardımcımız Sn. Nimet ÖZDEMİR ve Kıymetli eşi İl Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Ali ÖZDEMİR ağabey karavanımıza ziyaret ederek bizlere destek oldular. Kendilerine nezaketli ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 Öte yandan Öztürk, vatandaşların sorunlarını dinlemek ve meclise taşımak için stant çalışmalarının süreceğini duyurdu.

YORUMLAR (1)

  1. Adnan Arslan diyorki:

    Merhabalar efendim iyi partili olmak istiyorum üye girişi nasıl yapılıyor yardimci olursaniz sevinirim başarılarının devamını beklerim hoccakal

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL