Güncel Yurt

NURER SİGORTA’YA YILIN ÜSTÜN BAŞARI ÖDÜLÜ

NURER Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Eren, medya kuruluşları tarafından yılın en başarılı sigorta firma olarak seçilmesinin ardından, firma tarafından bir açıklama geldi.

NURER SİGORTA’YA YILIN ÜSTÜN BAŞARI ÖDÜLÜ

Sigorta hizmetlerinde yıllarca Türkiye’nin ve Hatta Yurtdışında olmak üzere 7/24 hizmet veren NURERSigorta Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Eren, medya kuruluşları tarafından yılın en başarılı sigorta firması seçildi. Ödüle layık görülen NURER Sigorta Yönetimi tarafından şu açıklama yapıldı:

“Sigortacılık sektöründe 1996 yılından itibaren faaliyet gösteren nadir acentelerden biri olup tüm branşlarda faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan günümüze sektörün dinamiklerine ayak uyduran ve vizyoner bakış açısı sayesinde gerek üretim gerekse mali açıdan büyüyen sağlam bir yapıya kavuşmuştur.

Bu yapısı sayesinde yakın geçmişte geçirilen pandemi sürecinden ayakta kalarak daha güçlü olarak çıkmıştır. Pandemi sonrası özellikle kamu alanındaki hizmet ağını geliştirmekle birlikte sendikalar , devlet kurumları ve odalar ile tüm branşlarda etkin çalışmalara hız vermiş ve hali hazırda başta MEMURSEN, KAMUSEN, HİZMET İŞ VE HAK İŞ olmak üzere 32 sendikaya hizmet vermektedir.

Tüm Türkiye’de 35 resmi şubesi ve satış organizasyonu ile yıllık üretim hacmi özellikle 2021 yılı sonrasında %200 artarak TSB verilerine göre Türkiye’nin en fazla adet üretimi ve ciro yapan acentesi seçilmiştir. Tamamlayıcı sağlık sigortası, yabancı sağlık sigortası ve seyahat sağlık sigortası üretiminde sektör lideri olun NURER Sigorta bunların yanında diğer branşlarda da sektör liderliğine emin adımlarda ilerlemektedir.

Her branşta uzman ve yetkin kadrosu ile , sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen NURER Sigorta , ileriye yönelik ürün projeleri le de adından sıkça söz ettirmektedir. Genel müdürlüğünde 54 personeli ile şubeleri ile birlikte 98 çalışanı ile hizmet veren bir yapıdadır

Bun bağlı olarak , Türkiye ye sağlık turizmi için gelen misafirler için uzun emekler sonucunda geliştirilen SAĞLIK TURİZMİ GÜVENCE SİGORTASI’nı sigorta sektörüne armağan etmiştir.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL