Güncel Sultanbeyli

SULMED’İN YENİ BAŞKANI BEYTULLAH KARAYEL OLDU!

SULMED düzenlediği Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak Beytullah Karayel seçildi.

SULMED’İN YENİ BAŞKANI BEYTULLAH KARAYEL OLDU!

Sultanbeyli Müteahhitler ve Emlakçılar Derneği (SULMED) Olağanüstü Kongresi düzenlendi. Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde düzenlenen kongre üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirilirken kongreye, siyasi parti ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, derneğin üyeleri, muhtarlar ve iş insanları katıldı. Kongrede SULMED Yönetiminde bayrak değişimi yaşanırken, yeni dönemde Başkan olarak oy birliği ile Beytullah Karayel seçildi. Ayrıca, yeni Yönetim Kurulu Asil Üyeler listesinde Rıdvan Beyaz, Cemile Yağız, İbrahim Erhan, Tufan Altun, Süleyman Çelik, Zehra Koçak, Serhat Öztürk, Muhammet Koçak, Zeynep Hazal Kurkun, Varan Bayrak, Yunus Özbek, Rıdvan Korkmaz, Ali Güneş, Engin Altun yer aldı.

ÇELİK, “GENÇ VE DİNAMİK BİR KADRO KURMUŞ”

Eski SULMED Başkanı Mehmet Çelik kongrede yaptığı konuşmasında, “Bizede güzel temennilerden başka bir şey düşmüyor. Ben Beytullah Karayel kardeşime ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum. Şimdi isimlerini duyduğum gerçekten çok genç ve dinamik bir kadro kurmuş. Allah’ın izniyle çok başarılı olacak. Bizde kendisiyle beraber her daim çalışmaya devam edeceğiz. Denetim Kurulu Başkanı olarak da bizi yazmış, artık onu sık sık denetleyeceğiz. ” dedi.

KARAYEL, “DİK DURACAĞIZ, DİKLENMEYECEĞİZ!”

Yeni başkan olarak seçilen Beytullah Karayel ise teşekkür konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

2015 yılında Erol Demir başkanımızla SULMED sürecimiz başladı. Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi olarak SULMED ailesi içerisinde yerimizi aldık. Daha sonra Mehmet Çelik başkanımızın Denetim Kurulu Üyeliğini yaptık. Kuruluşundan bu güne derneğimizin yönetiminde yer aldık. Bugünde kurucusu olduğum derneğimizin Allah’ın izni ve sizlerin desteği ile başkanı oldum. Yola çıkış amacımız, bizden önceki başkanımızın yaptığı çalışmaları daha üst seviyeye çıkarmaktır. Arzumuz isteğimiz bu yönde olup, yeni çalışma ve projeler yapacağız. SULMED olarak üyelerimizle birlikte tek derdimiz ilçemize ve meslektaşlarımıza hizmet etmek olacaktır. Bu bir bayrak yarışıdır ve bu yarış devam edecektir. Uzmanlarımız eşliğinde sektörümüzün sorunlarını bir rapor haline getirip çözülmesi içinde gerekli kurum ve kuruluşlara başvurarak çözüm arayışına gireceğiz. Dik duracağız, diklenmeyeceğiz. Her daim üyelerimizin yanında olacağız, ve üyelerimizin ticari gelişimleri için gerekli çalışmalar yapacağız.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL