Güncel Sultanbeyli

Sultanbeyli Dijital Dönüşüm ve Yetkinlik Geliştirme Merkezi Açılıyor

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılımıyla Sultanbeyli Dijital Dönüşüm ve Yetkinlik Geliştirme Merkezi’nin resmi açılışı yapılacak.

Sultanbeyli Dijital Dönüşüm ve Yetkinlik Geliştirme Merkezi Açılıyor

Ürün çekimi, sosyal medya danışmanlığı, operasyonel süreçte destek, e-ticaret danışmanlığı gibi alanlarda eğitim veren Sultanbeyli Dijital Dönüşüm ve Yetkinlik Geliştirme Merkezi’nin resmi açılışı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılımıyla 7 Nisan Cuma  günü saat 14.00’de gerçekleştirilecek. Açılış programına ise  tüm vatandaşların katılabileceği duyuruldu.

 Sultanbeyli Dijital Dönüşüm ve Yetkinlik Geliştirme Merkezi Hakkında

İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) desteğiyle Sultanbeyli Belediyesi tarafından yürütülen proje kapsamında teknoloji ve danışmanlık desteği ile bölgenin e-ticaret tabanlı iş modellerine geçişine öncülük etmeyi amaçlanıyor. Bu geçiş sürecinde ücretsiz danışmanlık ve eğitimlerle katılımcıların verimliliğini arttırmak üzere çalışmalar yürütülecektir. Dijital Dönüşüm ve Yetkinlik Geliştirme Merkezi projesi ile ülkemizin küresel arenada rekabet gücünü arttırarak ulusal ve uluslararası ticaretimize güç katmayı hedefleniyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL